hlavní foto

Penzion Světlá v Českém ráji

Penzion Světlá se nachází v malébné oblasti Českého ráje u hory Kozákov, známé především výskytem polodrahokamů a krásnou a rozmanitou krajinou vhodnou pro příjemné výlety. Našim hostům nabízíme ubytování ve 2-4 lůžkových, útulně zařízených pokojích se sociálním zařízením (sprcha, WC, fén), možnosti využití restaurace s kachlovými kamny a malé knihovny vhodné ke hraní společenských her či posezení u kávy. Ubytování je poskytováno se snídaní bufetovým způsobem, dále pro naše hosty připravujeme v rámci polopenze večerní menu. V klidném prostředí u penzionu můžete k odpočinku využít velkou zahradu, prostornou terasu, pískoviště s houpačkou pro děti. Penzion má velice dobrou dostupnost a nachází se 4 km od Semil a 15 km od Turnova. Parkování u penzionu a wi-fi jsou zdarma. Při rezervaci ubytování, prosím, sdělte kód senior1.cz.

mince48

Pobyty v srdci Beskyd

Penzion Lúka je umístěn na jižním svahu kopce Soláň v krásné horské přírodě v nadmořské výšce 720m ve Velkých Karlovicích. K ubytování na vás čekají dvoulůžkové, tak i čtyřlůžkové pokoje se sociálním zařízením. Hostům nabízíme dobrou domácí kuchyni formou plné penze nebo polopenze, jak si budete přát vzhledem k svému programu. V odpoledních a večerních hodinách můžete navštívit  náš bar s bohatým výběrem občerstvenín a kulečník. Volný čas si můžete užít při turistice, houbaření, odpočinku v blízkém welness centru s bazény se slanou vodou, při hřebenových túrách po Beskydech a také na nedalekém veřejném golfovém hřišti. Wi-fi a parkování u penzionu je zdarma.

Penzion U Černého kohoutka na Šumavě

PENZION U ČERNÉHO KOHOUTKA je váš správný výběr pro letní a zimní dovolenou s krásným výhledem na zelené louky a lesy na Šumavě. Dovolená v přírodním šumavském ráji a ubytování v horském rodinném penzionu vás nadchne a uspokojí po všech stránkách. V penzionu U Černého kohoutka si můžete vychutnat vřelou atmosféru a osobní služby. Naším cílem je poskytnout vám komfort a pohodlí tak, aby jste si užili relaxační, pohodovou a poznávací dovolenou na Šumavě.​ Příjemné a stylové prostředí penzionu Vám bude dokonale vyhovovat. Apartmá i pokoje mají veškeré vybavení, díky kterému se u nás budete cítit báječně. Součástí penzionu je i finská sauna, venkovní vířivá vana, venkovní bazén, vyhlídková terasa s panoramatickým výhledem do šumavského údolí k Javorníku a mnoho dalších služeb.​

Pobyty pro seniory na Jadranu

CK VÍTKOVICE TOURS již 25 let zajišťuje pobyty pro seniory v Chorvatsku. Letos opět obhájila titul nejlepší cestovní kanceláře v hlasování široké veřejnosti sezóny 2015/2016. KLUB ČESKÝCH SENIORŮ bude letos již tradičně v destinacích Promajna, Gradac, Baška Voda, Drvenik a oblíbená Makarská. Můžete využít super služby jako přednášky o zdraví, možnost konzultací s lékařem nebo fyzioterapeutem, pohybové aktivity, kulturní a taneční večery či promítání filmů, společenské hry, výlety a HIT letošního léta NORDIC WALKING – moderní a oblíbený sport vhodný především pro seniory! Motem KLUBU ČESKÝCH SENIORŮ na Jadranu je slogan „Šedesátkou život začíná“. Je na čase se jím začít řídit, co říkáte?

Podívejte se na pestrou nabídku CK VÍTKOVICE TOURS! 

Pension Hollmann v Harrachově

Nově vybudovaný rodinný PENSION HOLLMANN se nachází v klidné části Harrachova nazývané Rýžoviště. Přímo u pensionu naleznete nástup na běžecké lyžařské trasy, cyklotrasy a pěší túry na hřebeny Krkonoš. Zároveň pension leží v bezprostřední blízkosti Skiareálu Harrachov, nedaleko sedačkové lanovky na Čertovu horu a to přímo naproti sjezdovce Rýžoviště - červená a modrá, naproti dětskému vleku a vleku pro začátečníky. Ubytování je nabízeno ve 2 a 4 lůžkových pokojích a 6 lůžkovém podkrovním pokoji s oddělenými ložnicemi. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a 2 a 4 lůžkové pokoje mají i balkon a předzahrádku. Ubytování je nabízeno se snídaní i bez snídaně. V pensionu jsou hostům k dispozici i společné kuchyňky.